Arnavutky Dn Salonu » stanbul Avrupa Yakas » Arnavutky » Dn Salonu » Düğün Salonları 
 
 
 
Arnavutky Dn Salonu

Arnavutky Dn Salonu

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Dn Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Kapalı Alan Max. Kapasite : 1300 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Arnavutky Dn Salonu
Adres: Fatih Cad. No:47 (Alpet Petrol Kars) - Arnavutky / stanbul Avrupa Yakas

Telefon : Fiyat Al Kullann
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Arnavutky Dn Salonu İletişim, Arnavutky Dn Salonu Ulaşım, Arnavutky Dn Salonu Fiyatı, Arnavutky Dn Salonu Kapasitesi
 
 
 
 

Arnavutky Merkezde Cadde zerindedir 8 m tavan yksekliine sahiptir Salonumuz Direksizdir Istma Havalandrma ve Jeneratr Sistemi Mevcuttur Bitiikte Otopark cretlidir

Hertrl yemekli ve yemeksiz toplantlara verilir Parti Dernek Okul Aile BirliiKermes Seminer Salonumuz 2 katldr
Mteri steine Gre her trl men yaplabilir
Konser ve benzeri etkinliklerde salon kapasitesi 1300 kiiye karlabilir

 
  1. Dn Organizasyon Dn Organizasyon
  2. Jeneratr Jeneratr
  3. Kna Organizasyon Kna Organizasyon
  4. Otopark Otopark
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Fatih Cad. No:47 (Alpet Petrol Kars)
Arnavutky / stanbul Avrupa Yakas

 


 

Hzl Fiyat Al

 
 
 

Mekan Deerlendirmesi

Genel Grnm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlay
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
deme Kolayl
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

5 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Arnavutky Dn Salonu 100 100 4

E - Blten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  • BurunEstetigiAnkara.com
  • MemeBuyutmeAnkara.com
  • KarinGermeAnkara.com
  • LazerLiposuctionAnkara.com
  • Ankara Estetik Cerrah