Ay Dn Salonu ve Kr Bahesi » Konya » Karatay » Dn Salonu » Düğün Salonları 
 
 
 
Ay Dn Salonu ve Kr Bahesi

Ay Dn Salonu ve Kr Bahesi

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Dn Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Açık Hava Max. Kapasite : 5000 Kişilik
Kapalı Alan Max. Kapasite : 400 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Cengiz Bademir
Adres: N/A - Karatay / Konya

Telefon : Fiyat Al Kullann
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Ay Dn Salonu ve Kr Bahesi İletişim, Ay Dn Salonu ve Kr Bahesi Ulaşım, Ay Dn Salonu ve Kr Bahesi Fiyatı, Ay Dn Salonu ve Kr Bahesi Kapasitesi
 
 
 
 

Hayallerinizin geree dnt yer olan Ay I Organizasyona HOGELDNZ

Hayatnzn en nemli hazrlklarnda younluk veya stresten dolay zaman zaman ayrntlar atlanabilmektedir ancak unutulmamaldr ki iyi bir organizasyon ayrntlarda gizlidir

te tam da bu noktada Ay I Organizasyon olarak sizden tek istediimiz sadece hayalinizi bize sylemeniz ve size sunacamz onlarca seenekten birini semeniz siz hayal edin yeter

 
 1. Dn Organizasyon Dn Organizasyon
 2. Havalandrma Sistemi Havalandrma Sistemi
 3. Ik Gsterisi Ik Gsterisi
 4. Jeneratr Jeneratr
 5. Kar Gsterisi Kar Gsterisi
 6. Kna Organizasyon Kna Organizasyon
 7. Otopark Otopark
 8. Scak - Souk Klima Scak - Souk Klima
 9. Sis Gsterisi Sis Gsterisi
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

N/A
Karatay / Konya

 


 

Hzl Fiyat Al

 
 
 

Mekan Deerlendirmesi

Genel Grnm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlay
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
deme Kolayl
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

4 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Ay Dn Salonu ve Kr Bahesi 74 100 31

E - Blten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.
 • BurunEstetigiAnkara.com
 • MemeBuyutmeAnkara.com
 • KarinGermeAnkara.com
 • LazerLiposuctionAnkara.com
 • Ankara Estetik Cerrah