Ayışığı Düğün Salonu ve Kır Bahçesi

Ayışığı Düğün Salonu ve Kır Bahçesi

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Düğün Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Açık Hava Max. Kapasite : 5000 Kişilik
Kapalı Alan Max. Kapasite : 400 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Cengiz Başdemir
Adres: N/A - Karatay / Konya

Telefon : Fiyat Alı Kullanın
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Ayışığı Düğün Salonu ve Kır Bahçesi İletişim, Ayışığı Düğün Salonu ve Kır Bahçesi Ulaşım, Ayışığı Düğün Salonu ve Kır Bahçesi Fiyatı, Ayışığı Düğün Salonu ve Kır Bahçesi Kapasitesi
 
 
 
 

Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü yer olan Ay Işığı Organizasyona HOŞGELDİNİZ

Hayatınızın en önemli hazırlıklarında yoğunluk veya stresten dolayı zaman zaman ayrıntılar atlanabilmektedir ancak unutulmamalıdır ki iyi bir organizasyon ayrıntılarda gizlidir

İşte tam da bu noktada Ay Işığı Organizasyon olarak sizden tek istediğimiz sadece hayalinizi bize söylemeniz ve size sunacağımız onlarca seçenekten birini seçmeniz siz hayal edin yeter

 
  1. Düğün Organizasyon Düğün Organizasyon
  2. Havalandırma Sistemi Havalandırma Sistemi
  3. Işık Gösterisi Işık Gösterisi
  4. Jeneratör Jeneratör
  5. Kar Gösterisi Kar Gösterisi
  6. Kına Organizasyon Kına Organizasyon
  7. Otopark Otopark
  8. Sıcak - Soğuk Klima Sıcak - Soğuk Klima
  9. Sis Gösterisi Sis Gösterisi
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

N/A
Karatay / Konya

 

Benzer İlanlar

 
 

Hızlı Fiyat Al

 
 
 

Mekan Değerlendirmesi

Genel Görünüm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlayışı
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
Ödeme Kolaylığı
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

4 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Ayışığı Düğün Salonu ve Kır Bahçesi 74 100 31

E - Bülten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.