Baak Dn Salonu » stanbul Avrupa Yakas » Baakehir » Dn Salonu » Düğün Salonları 
 
 
 
Baak Dn Salonu

Baak Dn Salonu

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Dn Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : 150
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Kapalı Alan Max. Kapasite : 600 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Baak Dn Salonu
Adres: Baakehir Mah. 5. Etap, Ali Soylu Bulvar Sular Vadisi - Burger King arkas - Baakehir / stanbul Avrupa Yakas

Telefon : Fiyat Al Kullann
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Baak Dn Salonu İletişim, Baak Dn Salonu Ulaşım, Baak Dn Salonu Fiyatı, Baak Dn Salonu Kapasitesi
 
 
 
 

Baakehirin gezilesi mekan Sular Vadisinde dn salonu nian kna gibi her trl merasimlerinizi organize edebileceiniz Baak Dn Salonumuz 2011 ylnda faaliyete gemitir

Salonumuzda klima ses ve grnt sistemleri son teknoloji ile donatlmtr Masalarmz ve sandalyelerimiz olduka ktr

Salonumuzda merasimlerinizde baybayan ayr oturmaktadr Dini dnler iin hem ekonomik hemde lkstr Yeri stanbulun gzide semti Baakehir Sular Vadisindedir

Sizde dini dn salonuislami dn salonu nian snnet gibi organizasyonlarnz iin bizimle iletiime geiniz

 
 1. Dn Organizasyon Dn Organizasyon
 2. Havalandrma Sistemi Havalandrma Sistemi
 3. Ik Gsterisi Ik Gsterisi
 4. Jeneratr Jeneratr
 5. Kna Organizasyon Kna Organizasyon
 6. Scak - Souk Klima Scak - Souk Klima
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Baakehir Mah. 5. Etap, Ali Soylu Bulvar Sular Vadisi - Burger King Arkas
Baakehir / stanbul Avrupa Yakas

 


 

Hzl Fiyat Al

 
 
 

Mekan Deerlendirmesi

Genel Grnm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlay
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
deme Kolayl
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

4 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Baak Dn Salonu 67 100 28

E - Blten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.
 • BurunEstetigiAnkara.com
 • MemeBuyutmeAnkara.com
 • KarinGermeAnkara.com
 • LazerLiposuctionAnkara.com
 • Ankara Estetik Cerrah