Be Yldz Dn Salonu » stanbul Anadolu Yakas » mraniye » Dn Salonu » Düğün Salonları 
 
 

 
Be Yldz Dn Salonu

Be Yldz Dn Salonu

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Dn Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Kapalı Alan Max. Kapasite : 800 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : mit Bar Baksi
Adres: Alemda Cad. No:327 (Altnehir otobs dura kars) hlamur kuyu - mraniye / stanbul Anadolu Yakas

Telefon : Fiyat Al Kullann
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Be Yldz Dn Salonu İletişim, Be Yldz Dn Salonu Ulaşım, Be Yldz Dn Salonu Fiyatı, Be Yldz Dn Salonu Kapasitesi
 
 
 
 

Be Yldz Dn Salonu 1993 yl itibar ile dn nian kna ve zel geceler yemekli yemeksiz toplantlarn yapld sekin iletme anlay deneyimli kadrosu sizler iin hizmet vermektedir

IHEM EVLENDRYORUZ HEM ELENDRYORUZ

Hizmetlerimiz
Ya Pasta Snrsz
Kuru Pasta Snrsz
Galete Snrsz
Merubat KolaFantaMeyve Suyu Snrsz
Badem ekeri Snrsz
Video ekimi
Fotoraf ekimi
ampanya
Kuafr
Bayan Erkek Sanatlarmz

 
  1. Dn Organizasyon Dn Organizasyon
  2. Havalandrma Sistemi Havalandrma Sistemi
  3. Ik Gsterisi Ik Gsterisi
  4. Jeneratr Jeneratr
  5. Kna Organizasyon Kna Organizasyon
  6. Otopark Otopark
  7. Scak - Souk Klima Scak - Souk Klima
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Alemda Cad. No:327 (Altnehir Otobs Dura Kars) Ihlamur Kuyu
mraniye / stanbul Anadolu Yakas

 


 

Hzl Fiyat Al

 
 
 

Mekan Deerlendirmesi

Genel Grnm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlay
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
deme Kolayl
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

4 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Be Yldz Dn Salonu 76 100 41

E - Blten

 
 

Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz. MemeBüyütmeAnkara.com.tr, MemeBüyütmeAntalya.com.tr