Garden Fiesta

Garden Fiesta

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Kır Düğünü
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Açık Hava Max. Kapasite : 5000 Kişilik
Kapalı Alan Max. Kapasite : 200 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Garden Fiesta
Adres: Bahçeköy, Kılıçpınar Mevkii - Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası

Telefon : Fiyat Alı Kullanın
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Garden Fiesta İletişim, Garden Fiesta Ulaşım, Garden Fiesta Fiyatı, Garden Fiesta Kapasitesi
 
 
 
 

Ormanın içindeyken kendinizi şanslı hissedeceğiniz doğa üstü bir mekan
1987 yılında 6000 m2 alan üzerine kurulan Garden Fiesta şehrin merkezine sadece 15 dakika uzaklıkta

Orman da yaz ve kış aylarında kuş sesleri rengarenk çiçekler ve bol oksijeni ile doğanın mucizelerini göreceğiniz Garden Fiesta şehrin içinde şanslı bir mekan

Garden Fiesta a la carte mutfağının yanısıra etkinlik ve davet organizasyonlarında 5000 kişiye kadar misafir kapasitesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için profesyonel ekibiyle hizmet veriyor Mutfağında tat ve sunumu ile damağınızın hafızasında yer edinmek için yemeiçme sanatının tüm teknik imkanlarını hijyen kuralları prensibi ile sağlıyor

Garden Fiesta kapalı alanda oturmalı 200 kişiye kadar a la carte servis vermekle birlikte davetleriniz şirket yemekleri ve etkinlik organizasyonlarınızda da hizmet veriyor

 
  1. Düğün Organizasyon Düğün Organizasyon
  2. Işık Gösterisi Işık Gösterisi
  3. Kar Gösterisi Kar Gösterisi
  4. Kına Organizasyon Kına Organizasyon
  5. Sis Gösterisi Sis Gösterisi
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Bahçeköy, Kılıçpınar Mevkii
Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası

 
 

Hızlı Fiyat Al

 
 
 

Mekan Değerlendirmesi

Genel Görünüm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlayışı
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
Ödeme Kolaylığı
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

3 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Garden Fiesta 53 100 27

E - Bülten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.