Grand Düğün Salonu

Grand Düğün Salonu

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Düğün Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Kapalı Alan Max. Kapasite : 750 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : İsmail GÜRTUNCA
Adres: Yunus Emre Mah. Sanayi Cadç No.130 Kat.3 Esnaf Hizmet Binası - M.Kemalpaşa / Bursa

Telefon : Fiyat Alı Kullanın
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Grand Düğün Salonu İletişim, Grand Düğün Salonu Ulaşım, Grand Düğün Salonu Fiyatı, Grand Düğün Salonu Kapasitesi
 
 
 
 

Salonumuz Esnaf Hizmet Binasının açılış tarihi olan Temmuz 2010dan itibaren hizmet vermeye başlamıştır

İnsan hayatının unutulmaz anlarına hizmet ettiğimiz bu yerde tamamen müşteri ve onların misafirlerinin memnuniyetini değer almaktayız

Bu memnuniyeti karşılamak adına her türlü çaba gelişim ve fedakarlıktan kaçınmamak ana prensibimiz olmuştur

Grand Düğün Salonu profesyonel anlayışla kendini sürekli geliştirerek hizmet vermeye devam edecektir

 
  1. Düğün Organizasyon Düğün Organizasyon
  2. Işık Gösterisi Işık Gösterisi
  3. Jeneratör Jeneratör
  4. Kına Organizasyon Kına Organizasyon
  5. Otopark Otopark
  6. Sıcak - Soğuk Klima Sıcak - Soğuk Klima
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Yunus Emre Mah. Sanayi Cadç No.130 Kat.3 Esnaf Hizmet Binası
M.Kemalpaşa / Bursa

 

Benzer İlanlar

 
 

Hızlı Fiyat Al

 
 
 

Mekan Değerlendirmesi

Genel Görünüm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlayışı
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
Ödeme Kolaylığı
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

5 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Grand Düğün Salonu 100 100 2

E - Bülten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.