Grand Sultan Düğün Salonu

Grand Sultan Düğün Salonu

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Düğün Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Kapalı Alan Max. Kapasite : 500 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Mehmet Nuri Gürsel
Adres: Osmangazi Mh. 75. Sk. Selimiye Durağı Tema Selimiye Şubesi Üstü Yıldızkent - Palandöken / Erzurum

Telefon : Fiyat Alı Kullanın
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Grand Sultan Düğün Salonu İletişim, Grand Sultan Düğün Salonu Ulaşım, Grand Sultan Düğün Salonu Fiyatı, Grand Sultan Düğün Salonu Kapasitesi
 
 
 
 

Düğün Organizasyonları
Sizlere Hep Enleri Yaşatan işte Bu Dedirten Hayallerinizin Gerçekleşeceği Ayaklarınızı Yerden Kesecek Bir Düğün Töreni İçin Grand Sultan Saloon Uzman Kadrosuyla Hizmetinizde

Nişan Organizasyonları
Evlenmeye mi Karar Verdiniz İlk Tebrik Bizden Şimdi Ailelerinizi de Tanıştırdıktan Sonra Evlilik Öncesi Gerçekleştirilen Söz Kesme ve Nişan Törenleri Sizi Bekliyor
Parti Balo Organizasyonları
En Özel Gününüzü Ekibimizin Güvenli Ellerine Teslim Edin

Toplantılar Konferanslar
İş Dünyasının Stratijilerini Belirlediği Fikir Jimnastikleri Sonunda Önemli Kararların Verildiği Düzenli Olarak Yapılan Aylık ve Yıllık Buluşmaların Gerçekleştiği Dernek Kurum veya Firmaların Müşteri Üye veya Bayilerine Ürünlerini Planlarını ve Vizyonlarını Anlattıkları Toplantı Orginazyonları İçin

 
  1. Düğün Organizasyon Düğün Organizasyon
  2. Havalandırma Sistemi Havalandırma Sistemi
  3. Jeneratör Jeneratör
  4. Kına Organizasyon Kına Organizasyon
  5. Sıcak - Soğuk Klima Sıcak - Soğuk Klima
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Osmangazi Mh. 75. Sk. Selimiye Durağı Tema Selimiye Şubesi Üstü Yıldızkent
Palandöken / Erzurum

 

Benzer İlanlar

 
 

Hızlı Fiyat Al

 
 
 

Mekan Değerlendirmesi

Genel Görünüm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlayışı
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
Ödeme Kolaylığı
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

3 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Grand Sultan Düğün Salonu 48 100 23

E - Bülten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.