Günay Düğün Salonu

Günay Düğün Salonu

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Düğün Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Kapalı Alan Max. Kapasite : 850 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : -
Adres: Feyzullah Caddesi No:4 Turgay İlköğretim Okulu Karşısı - Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası

Telefon : Fiyat Alı Kullanın
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Günay Düğün Salonu İletişim, Günay Düğün Salonu Ulaşım, Günay Düğün Salonu Fiyatı, Günay Düğün Salonu Kapasitesi
 
 
 
 

Salonumuz 1995 yılında kurulmuştur Sektörümüzdeki teknolojik yenilikler üstün kalite ve işinde uzmanlaşmış bir kadro ile bulunduğumuz yeri korumuş ve müşterilerimize hizmet vermek için çalışıyoruz

Düğünlerde özel slart gösterisi ve aile resimlerinizle klip gösterisi iş yemeklerinizde ürün tanıtımları yapılmaktadır Ayrıca salonumuzda kafeterya da bulunmaktadır Günay Düğün Salonu olarak amacımız müşterilerimizin yaşam tarzına bakışını farklılaştırmak etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri takip etmek müşterilere beklentileri üzerinde hizmet ve ürün sunmak yüksek nitelikli oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak

Geride bıraktığımız 13 yıl içerisinde sayısız mutlu günlere imza atmanın gururu içerisinde olan Günay Düğün Salonunun vizyonu daima müşteri memnuniyeti ve sürekliliği olmuştur

 
  1. Düğün Organizasyon Düğün Organizasyon
  2. Havalandırma Sistemi Havalandırma Sistemi
  3. Jeneratör Jeneratör
  4. Kına Organizasyon Kına Organizasyon
  5. Sıcak - Soğuk Klima Sıcak - Soğuk Klima
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Feyzullah Caddesi No:4 Turgay İlköğretim Okulu Karşısı
Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası

 

Benzer İlanlar

 
 

Hızlı Fiyat Al

 
 
 

Mekan Değerlendirmesi

Genel Görünüm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlayışı
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
Ödeme Kolaylığı
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

3 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Günay Düğün Salonu 51 100 17

E - Bülten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.