Nabizade Konağı

Nabizade Konağı

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Kır Düğünü
Kişi Başı Min Bütçe : 30
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Açık Hava Max. Kapasite : 250 Kişilik
Kapalı Alan Max. Kapasite : 100 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Nesrin Bilgin
Adres: Hasanpaşa Mah. Nabizade Sokak No:47 - Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

Telefon : Fiyat Alı Kullanın
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Nabizade Konağı İletişim, Nabizade Konağı Ulaşım, Nabizade Konağı Fiyatı, Nabizade Konağı Kapasitesi
 
 
 
 

Şehrin Göbeğinde yemyeşil bahçemizde sevdiklerinizin yanında sevdiğinizin gözlerine bakarak evet demeye nedersiniz
Herşeyin size özel olduğu sizin en özel olduğunuzu size yaşatan profesyonel kadosuyla Nabizade Konağı egenin Anadolunun o
unutulmaz bahçe düğünlerini size istanbulun göbeğinde kadıköyde yapma imkanı sunuyor

Kalbe giden yolun miğdeden geçtiğini çok iyi bilen aşcımız sizi tanışmaya geldiğinizde etkileyecektir

Organizasyondaki yeniliklere açık özgür düşünce yapısına sahip çalışan kadromuzdan çok memnun kalıcaksınız Çünkü size asla son dakika süprizi yapmazlar Sizin yıllardır tanıdığınız bir dostunuz düğününüzde nedimeniz olucakmış gibi sizin yanınızda olur
Bu mutlu gününüzde yanınızda olmayı diler size bir ömür sürecek mutluluklar dileriz

 
  1. Düğün Organizasyon Düğün Organizasyon
  2. Havalandırma Sistemi Havalandırma Sistemi
  3. Jeneratör Jeneratör
  4. Kına Organizasyon Kına Organizasyon
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Hasanpaşa Mah. Nabizade Sokak No:47
Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası

 
 

Hızlı Fiyat Al

 
 
 

Mekan Değerlendirmesi

Genel Görünüm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlayışı
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
Ödeme Kolaylığı
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

5 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Nabizade Konağı 93 100 23

E - Bülten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.