Rüya Bahçe Taşdelen

Rüya Bahçe Taşdelen

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Kır Düğünü
Kişi Başı Min Bütçe : 50
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Açık Hava Max. Kapasite : 850 Kişilik
Kapalı Alan Max. Kapasite : 350 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Bülent Serkan
Adres: Turgut Özal Bulvarı, Taşdelen Caddesi No.1 Taşdelen Tabiat Parkı Mesire Alanı girişi - Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası

Telefon : Fiyat Alı Kullanın
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Rüya Bahçe Taşdelen İletişim, Rüya Bahçe Taşdelen Ulaşım, Rüya Bahçe Taşdelen Fiyatı, Rüya Bahçe Taşdelen Kapasitesi
 
 
 
 

İstanbulun kır bahçesi şehrin ortasında şehrin gürültüsünden uzakta Çekmeköy Merkeze sekiz dakikaTaşdelen Merkeze bir dakika mesafede yeşilin her tonunu barındıran on bin dönümlük tarihi meşe ve çam ormanlarının içerisindeen özel günlerinizi unutulmaz anılara çevirerek bir ömür boyu hatırlayacağınız etkinleriniz için profesyonel ve içten ekibiyle hizmetinize hazırdır

 
  1. Havalandırma Sistemi Havalandırma Sistemi
  2. Işık Gösterisi Işık Gösterisi
  3. Jeneratör Jeneratör
  4. Kar Gösterisi Kar Gösterisi
  5. Kına Organizasyon Kına Organizasyon
  6. Otopark Otopark
  7. Sıcak - Soğuk Klima Sıcak - Soğuk Klima
  8. Sis Gösterisi Sis Gösterisi
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Turgut Özal Bulvarı, Taşdelen Caddesi No.1 Taşdelen Tabiat Parkı Mesire Alanı Girişi
Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası

 
 

Hızlı Fiyat Al

 
 
 

Mekan Değerlendirmesi

Genel Görünüm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlayışı
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
Ödeme Kolaylığı
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

4 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Rüya Bahçe Taşdelen 61 100 749

E - Bülten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.