Şahhane Düğün Salonu

Şahhane Düğün Salonu

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Düğün Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Kapalı Alan Max. Kapasite : 1500 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Şahhane
Adres: Söğütözü Cad. No.10 Söğütözü - Çankaya / Ankara

Telefon : Fiyat Alı Kullanın
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Şahhane Düğün Salonu İletişim, Şahhane Düğün Salonu Ulaşım, Şahhane Düğün Salonu Fiyatı, Şahhane Düğün Salonu Kapasitesi
 
 
 
 

Türkiyenin en şık dekore edilmiş

Osmanlı saraylarını kıskandıran mimarisi protokol deneyimi güçlü kadrosuyla karşılamadan servise yemekten müziğe işini ciddiye alan ekibi

Birçok yabancı devlet adamı bürokrat gazeteci sanatçı iş dünyası kurum dernek ve kuruluşun en klas organizasyonlarına ev sahipliği yapan Şahhane

Başkent Ankaranın merkezinde 5000 metre kare alanda kolonsuz salonu yüksek tavanı geniş sahne ve pisti 1500 kişi kokteyl 1000 kişi vip yemek düzeneği yaz bahçesi çocuklu aileler için ayrı asma kat salonu yüksek güvenlik donanımı otopark hizmeti
akustik ses ve müzik düzeneği teknik ekipmanları özel tasarım masa sandalye ve dekopajı
TürkOsmanlı ve Dünya mutfağından seçme lezzetleri
ISO 22000 ve HACCP belgeleri ile
Otel restaurant catering club sanatçı organizasyonlarındaki deneyim ve başarıları
davetlerinizi unutulmaz kılıyor

 
  1. Düğün Organizasyon Düğün Organizasyon
  2. Havalandırma Sistemi Havalandırma Sistemi
  3. Işık Gösterisi Işık Gösterisi
  4. Kına Organizasyon Kına Organizasyon
  5. Sıcak - Soğuk Klima Sıcak - Soğuk Klima
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Söğütözü Cad. No.10 Söğütözü
Çankaya / Ankara

 

Benzer İlanlar

 
 

Hızlı Fiyat Al

 
 
 

Mekan Değerlendirmesi

Genel Görünüm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlayışı
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
Ödeme Kolaylığı
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

3 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Şahhane Düğün Salonu 53 100 6

E - Bülten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.