Salon Elit Yldz » stanbul Avrupa Yakas » Zeytinburnu » Dn Salonu » Düğün Salonları 
 
 
 
Salon Elit Yldz

Salon Elit Yldz

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Dn Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
İş Yemekleri : Var
Kapalı Alan Max. Kapasite : 600 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Elif Kr
Adres: Yenidoan Mah. 58.Bulvar Cad. No:139 Yldz Pasaj (Akbank Yan Nee Eczanesi Kars) - Zeytinburnu / stanbul Avrupa Yakas

Telefon : Fiyat Al Kullann
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Salon Elit Yldz İletişim, Salon Elit Yldz Ulaşım, Salon Elit Yldz Fiyatı, Salon Elit Yldz Kapasitesi
 
 
 
 

stanbulun Avrupa yakas Zeytinburnu hizmete alan Salon ELT dn davet salonumuzla 100 kiiden balayp 600 kiiye kadar dn nian nikah snnet kna gecesi davet kokteyl iftar yemekleri yemekli dn lansman toplantlar organizasyon veya irket toplantlarnzda mezuniyet ve seminerlerinizde hizmetinizdeyiz

Mutlulua ilk adm atacanz en gzel gnde her trl istee cevap veren dn paketleri mkemmel klktaki dekorasyonu servis kalitesi ve zel men seenekleriyle ykselen mthi heyecanmzla ve profesyonel hizmetimizle ELT farkn hissedeceksiniz

 
 1. Dn Organizasyon Dn Organizasyon
 2. Havalandrma Sistemi Havalandrma Sistemi
 3. Ik Gsterisi Ik Gsterisi
 4. Jeneratr Jeneratr
 5. Kar Gsterisi Kar Gsterisi
 6. Kna Organizasyon Kna Organizasyon
 7. Scak - Souk Klima Scak - Souk Klima
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Yenidoan Mah. 58.Bulvar Cad. No:139 Yldz Pasaj (Akbank Yan Nee Eczanesi Kars)
Zeytinburnu / stanbul Avrupa Yakas

 


 

Hzl Fiyat Al

 
 
 

Mekan Deerlendirmesi

Genel Grnm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlay
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
deme Kolayl
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

4 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Salon Elit Yldz 71 100 26

E - Blten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.
 • BurunEstetigiAnkara.com
 • MemeBuyutmeAnkara.com
 • KarinGermeAnkara.com
 • LazerLiposuctionAnkara.com
 • Ankara Estetik Cerrah