Vakıf Düğün Salonu

Vakıf Düğün Salonu

 

Detaylı Bilgiler

Mekan Türü: Düğün Salonu
Kişi Başı Min Bütçe : Yok
Yemek Hizmeti: Var
Kapalı Alan Max. Kapasite : 500 Kişilik

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi : Vakıf Düğün
Adres: Anadolu cad. No:65 Bayraklı metro istasyonu karşısı - Bayraklı / İzmir

Telefon : Fiyat Alı Kullanın
Düğün Mekanları, Düğün Salonu Fiyatları, Vakıf Düğün Salonu İletişim, Vakıf Düğün Salonu Ulaşım, Vakıf Düğün Salonu Fiyatı, Vakıf Düğün Salonu Kapasitesi
 
 
 
 

Salonumuz anadolu caddesinde Bayraklı metro istasyonu karşısında Olup Ulaşım açısından siz davetlilerimiz İçin son derece kolay bulunabilecek bir konumdadır Salonumuzun DekoruŞıklığı ve Siz DavetlilerimizeDilediğiniz Tüm Organizasyonları Tiyatro Tadında İzleme Olanağı Sunmaktadır

Ayrıca Salon Personelimizin Profesyonelliği Deneyim ve TecrübesiSalonumuzu Diğer Düğün Salonlardan Farklı Kılar

Kalite Ayrıcalıktır

Kaliteli müzikler eşliğindemükemmellik anlayışıyla donatılmış bir performansa dayanmaktadırSiz ve misafirlerimizin Vakıf düğün salonunu tercih ettiğinizde kaliteli hizmetkonfor ve güler yüz ile karşılaşacaksınız

 
  1. Düğün Organizasyon Düğün Organizasyon
  2. Havalandırma Sistemi Havalandırma Sistemi
  3. Jeneratör Jeneratör
  4. Kına Organizasyon Kına Organizasyon
 

Mekana ait video mevcut değil.

 

Yorum Yaz

Toplam (0 Yorum)

 
 
 

Mekana ait anı mevcut değil.

Anadolu Cad. No:65 Bayraklı Metro İstasyonu Karşısı
Bayraklı / İzmir

 

Benzer İlanlar

 
 

Hızlı Fiyat Al

 
 
 

Mekan Değerlendirmesi

Genel Görünüm
: Genel Gorunum Oy Ver (1) Genel Gorunum Oy Ver (2) Genel Gorunum Oy Ver (3) Genel Gorunum Oy Ver (4) Genel Gorunum Oy Ver (5)
Genel Temizlik
: Genel Temizlik Oy Ver (1) Genel Temizlik Oy Ver (2) Genel Temizlik Oy Ver (3) Genel Temizlik Oy Ver (4) Genel Temizlik Oy Ver (5)
Hizmet Anlayışı
: Hizmet Anlayisi Oy Ver (1) Hizmet Anlayisi Oy Ver (2) Hizmet Anlayisi Oy Ver (3) Hizmet Anlayisi Oy Ver (4) Hizmet Anlayisi Oy Ver (5)
Ödeme Kolaylığı
: Odeme Kolayligi Oy Ver (1) Odeme Kolayligi Oy Ver (2) Odeme Kolayligi Oy Ver (3) Odeme Kolayligi Oy Ver (4) Odeme Kolayligi Oy Ver (5)

Genel Ortalama

4 YILDIZ

Toplam Oy Ver (1) Toplam Oy Ver (2) Toplam Oy Ver (3) Toplam Oy Ver (4) Toplam Oy Ver (5)
Vakıf Düğün Salonu 73 100 12

E - Bülten

 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.