Kurumsal 
 
 
 

Neden Kurumsal ye Olmalym ?

Hemen, hemen her sektörün müterileri artk internette arama motorlarn ve rehber siteleri kullanarak arad ürün yada iletmeye ulayor, her ne kadar web siteniz aramalarda üst sralarda yer alsa da ziyaretçiler birden fazla mekan görüntüleyeceklerini bildikleri için tercihlerini daha çok rehberler sitelerden yana kullanrlar.

Dugunsalonlari.gen.tr'yi ziyaret eden kullanclarn %99'u müterinizdir, web sitemizin trafiinin %100'ü yani hepsi düün salonu arayan ziyaretçiler tarafndan olumaktadr. 

Dugunsalonlari.gen.tr Google, Yahoo, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarnda 1 sayfada listelenir.

Her kullanc aradna kolay bir ekilde ulaabilmek için arama motorlarn kullanr, belli anahtar kelimeler ile arama yaparak aradna ular, web sitesi tüm arama motorlarnda 1 sayfada listeleniyorsa ürün, iletme arayan ziyaretçilerin %99'u o siteyi mutlaka ziyaret eder. 

Mekanzn kendiniz ekler, kendiniz güncellersiniz.

Dugunsalonlari.gen.tr'ye mekannz kendiniz ekler ve her türlü güncellemeleri kendiniz yaparsnz, üyelik türünüze göre de özelliklerde farkllklar görünebilir. 


Davetiye ste
“Marka letiimdir, letiim Sanattr.”

ye Ol
 

Hangi Paket Bize Daha Uygun?

 

Güncelleniyor...

 

Paketler
 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  • BurunEstetigiAnkara.com
  • MemeBuyutmeAnkara.com
  • KarinGermeAnkara.com
  • LazerLiposuctionAnkara.com
  • Ankara Estetik Cerrah