Neden Kurumsal Üye Olmalıyım ?

Hemen, hemen her sektörün müşterileri artık internette arama motorlarını ve rehber siteleri kullanarak aradığı ürün yada işletmeye ulaşıyor, her ne kadar web siteniz aramalarda üst sıralarda yer alsa da ziyaretçiler birden fazla mekanı görüntüleyeceklerini bildikleri için tercihlerini daha çok rehberler sitelerden yana kullanırlar.

Dugunsalonlari.gen.tr'yi ziyaret eden kullanıcıların %99'u müşterinizdir, web sitemizin trafiğinin %100'ü yani hepsi düğün salonu arayan ziyaretçiler tarafından oluşmaktadır. 

Dugunsalonlari.gen.tr Google, Yahoo, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarında 1 sayfada listelenir.

Her kullanıcı aradığına kolay bir şekilde ulaşabilmek için arama motorlarını kullanır, belli anahtar kelimeler ile arama yaparak aradığına ulaşır, web sitesi tüm arama motorlarında 1 sayfada listeleniyorsa ürün, işletme arayan ziyaretçilerin %99'u o siteyi mutlaka ziyaret eder. 

Mekanızını kendiniz ekler, kendiniz güncellersiniz.

Dugunsalonlari.gen.tr'ye mekanınızı kendiniz ekler ve her türlü güncellemeleri kendiniz yaparsınız, üyelik türünüze göre de özelliklerde farklılıklar görünebilir. 


Davetiye İste
“Marka İletişimdir, İletişim Sanattır.”

Üye Ol
 

Hangi Paket Bize Daha Uygun?

 

Güncelleniyor...

 

Paketler
 
 
Düğün salonu rehberi denildiğinde akla ilk gelen karma karışık web siteleri geliyor. Türkiyenin en çok ziyaret edilen düğün salonu rehberine hoşgeldiniz, arama bölümlerini kullanarak aradığınız düğün salonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dugunsalonlari.gen.tr Türkiye’deki bütün düğün organizasyon firmalarını kapsayan bir düğün salonu arama rehberidir. Düğün salonlarının iletişim bilgileri fotoğrafların olduğu bölümdedir, aradığınız işletmenin fotoğrafı yok ise işletme sahibi henüz dugunsalonlari.gen.tr'ye giriş yapmamış demektir. Kampanya bölümünden Düğün salonlarının kampanyalarına ulaşabilir siniz, kampanya yok ise mekan sahipleri henüz kampanya oluşturmamıştur. Düğün salonlarına ulaşmanın en kolay yolu dugunsalonlari.gen.tr de Düğün mekanlarında fiyatlar kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Evlilik töreninize çağıracağınız davetli sayısına göre kişi başına ödeyeceğiniz ücrette de indirimler uygulanmaktadır. Düğün mekanı sahibi olan firmalar yaz ve kış sezonlarında farklı kampanyalarda sunmaktadır. Arama rehberimizde bu kampanyaları görebilirsiniz.
Düğün salonu, mekanı fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksek olmaktadır. Birkaç ay öncesinden salonu kiralarsanız sizin için daha ekonomik olacaktır. En uygun düğün fiyatlarını arama rehberimizden bulabilir mekan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.